menu
strona główna dane kontaktowe logowanie do systemu
 PŁATNOŚCI INTERNETOWE
PayByNet to system bezpiecznych, bezpośrednich i gwarantowanych płatności internetowych.

Dzięki usłudze wygodnie i bezpiecznie zapłacisz za zakupy w Internecie. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

Dalczego warto korzystać z PayByNet
  • bezpieczeństwo - przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy bądź urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej. Widzisz na przelewie, komu przelewasz pieniądze,
  • szybkość - informacja o płatności przez Internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia. Rozliczenie płatności gwarantuje KIR,
  • wygoda - dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.
Limit transakcji PayByNet

Dla Państwa bezpieczeństwa limit pojedynczej transakcji w sklepie internetowym w ramach usługi PayByNet wynosi obecnie 700 zł. W razie potrzeby, w każdej chwili mają Państwo możliwość zmiany wysokości limitu na wyższy bądź niższy w placówce Banku przez naszego doradcę lub samodzielnie w systemie Internet Banking (opcja "limit pojedynczego zakupu w e-sklepie").

Jak korzystać z PayByNet?

Dokonując zakupów w sklepie internetowym przy wyborze rodzaju płatności wskaż "PayByNet". Po wyświetleniu strony serwisu wyszukaj Bank Spółdzielczy w Sokołach, najpierw wybierz "BANKI SPÓŁDZIELCZE", następnie "Płatość online. Księgowanie on-line". Przechodząc do banku, wybierz "SGB Bank SA", następnie na mapie wskaż województwo podlaskie a z listy dostęnych banków wybierz "Bank Spółdzielczy w Sokołach". Nastąpi automatyczne przekierowanie do systemu bankowości internetowej Banku Spółdzielczego w Sokołach. Po zalogowaniu system poprosi o zatwierdzenie automatycznie przygotowanego przelewu.
Sklep otrzyma informację o wykonanej płatności i może przystąpic do realizacji złożonego zamówienia.

Tu zapłacisz z PayByNet. Zobacz sklepy >>


Bank Spółdzielczy w Sokołach,  ul. Sikorskiego 12,  18-218 Sokoły
tel. 086 274 15 80,   fax 086 274 11 13
e-mail:   sekretariat@bssokoly.pl